rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Rada Gabinetowa otwiera nasze granice dla SB Ukrainy! W Polsce nigdy nie przeprowadzono prawdziwej lustracji, a jedyne co się udało zrobić na fali protestów, to formalna likwidacja SB!

W Polsce nigdy nie przeprowadzono prawdziwej lustracji, a jedyne co się udało zrobić na fali protestów, to formalna likwidacja SB!

Piszę formalna, bo nieformalnie większość dawnych funkcjonariuszy SB albo pobiera gigantyczne emerytury, albo oprócz emerytur doskonale zarabia dodatkowo w firmach ochroniarskich, agencjach detektywistycznych, bankach itd. i śmieją się w twarz opozycjonistom, którzy kiedyś walczyli z dyktaturą komunistyczną, a teraz są albo bezrobotni, albo mają minimalne emerytury, za które trudno wyżyć!

Przypomnę, że SB w PRL-u nie tylko prześladowało opozycję, ale zajmowało się również zwalczaniem Kościoła i mordowaniem księży katolickich.

Mocodawcami zarówno SB w PRL-u jak i SB w ZSRR było KGB pod przywództwem Władimira Putina.

Trzonem obecnego SB Ukrainy są dawni funkcjonariusze KGB z okresu, gdy Ukraina stanowiła część ZSRR.

Zatem funkcjonariusze SBU to są dawni towarzysze naszych esbeków i bardzo chętnie podejmą pracę w polskich firmach ochroniarskich w przypadku, gdyby na Ukrainie zarządzono lustrację!

W naszych mediach ukazują się już jak na zamówienie propagandowe zachwyty nad „bohaterską" postawą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy w... zwalczaniu nielegalnych demonstracji!

Używa się skrótu SBU!

Co nam to przypomina?

Coś potwornie groźnego i zbrodniczego, bo mamy takie jakby dwa w jednym, czyli stalinowskie UB i jaruzelowskie SB razem wzięte!

Telewizja publiczna i wszystkie telewizje komercyjne, a także gazety i radio publiczne milczą na temat żądań lustracji na Ukrainie, bo dla koalicji PO-PSL, to najwyraźniej SB Ukrainy stanowi sojuszniczą siłę!

Bulwersujące muszą być jednak ustalenia Rady Gabinetowej z dnia 8 kwietnia 2014 roku!

Aby nie ryzykować aresztowania przez UOP za rzekomą obrazę majestatu Pałacu Namiestnikowskiego w Warszawie posłużę się cytatem:

Istotnym kierunkiem uzgodnionej dalszej współpracy jest pewna modyfikacja polityki imigracyjnej między innymi w oparciu o zwiększone zainteresowanie obywateli krajów Europy Wschodniej, w tym Ukrainy, przybywaniem do naszego kraju. Tutaj jesteśmy umówieni na współpracę w tym zakresie między rządem a Kancelarią Prezydenta - powiedział Prezydent Bronisław Komorowski."

Zatem Polacy mają wynosić się na emigrację do Londynu, Rzymu, Berlina, Brukseli itd., bo Rada Gabinetowa uznała, że priorytetem jest wspieranie Ukraińców i zapewnienie im pracy oraz mieszkań na terenie Polski!

Również polskim studentom będzie trudniej uzyskać stypendia! Pan Prezydent ustalił bowiem razem z panem premierem Donaldem Tuskiem, że: „Potrzebne jest również wsparcie dla ukraińskich studentów w Polsce, których jest u nas już 14 tysięcy, a będzie znacznie więcej„!

Jak obecne władze Ukrainy odwdzięczają się Polsce za tak szerokie poparcie? Ukraina wprowadziła embargo na import polskiej wieprzowiny i utrzymuje embargo na polską wołowinę, a w kolejnych miastach Ukrainy stawia się pomniki wdzięczności dla Stepana Bandery i ludobójców z UPA i OUN na cześć ich zbrodni dokonanych na Polakach!

Rada Gabinetowa ani jedną złotówką nie wsparła w dniu 8 kwietnia 2014 roku Polaków, którzy ocaleli z rzezi UPA i UON, ani nie wsparła Polaków żyjących nadal w ogromnej nędzy na terenach zajętych 17 września 1939 roku przez Armię Czerwoną, której następcą jest SBU! Powiedzmy to w Polsce otwarcie, że Służba Bezpieczeństwa Ukrainy stanowi kontynuację GRU i KGB i jest to nadal przedłużone ramię Moskwy!


Rajmund Pollak

2014-04-18 | Dodaj komentarz
były"S"
2014-04-18 14:24:44
"S" po 89 r skasowała kilkaset mln zł tytulem podzialu FWP i innych ,ilu działaczy dostało odszkodowania.Po 25 latach skleroza może doskwierać,
zSkit8BbC10F
2014-06-03 14:46:46
Scuză-mă, eşti idiot! Mă doare een cur de numărul comentariilor! Aici nu funcţionează lelige pieţei! E activitate non-profit. Fac asta că-mi place şi ce2t eemi place! Şi NU MAI APROB niciun comentariu anonim!

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517762
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Komu w Polsce potrzebny jest import funkcjonariuszy SB Ukrainy?, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała